قوانین و مقررات

قوانین ماسک تو به منظور حفظ حقوق خریدار و فروشنده وضع شده است به همین جهت رعایت آن الزامی می‌باشد.

 

ماده 1: کاربر باید قبل از خرید با اطلاعات هویتی واقعی در ماسک تو ثبت نام کند. و همچنین موظف است اطلاعات پستی خود را به طور دقیق وارد نماید. ماسک تو هیچ گونه مسولیتی در قبال مغایرت اطلاعات پستی شما ندارد و مرسوله به آدرس پستی وارد شده ارسال میشود.

 

ماده 2:  دقت در خرید کالا و توجه به مشخصات کالای مورد سفارش بر عهده خریدار است. پس پیش از تائید سفارش، موارد ذکرشده را به‌دقت بررسی کنید. همچنین پیش از تحویل گرفتن سفارش از صحت بسته ارسالی مطمئن شوید و در صورت بروز مشکل با شماره‌های پشتیبانی سایت تماس بگیرید.

 

ماده 3 : پرداخت سفارش تنها از ظریق درگاه های امن پرداخت در سایت و کارت به کارت از طریق هماهنگی با پشتیبانی صورت می‌گیرد و در حال حاضر امکان پرداخت در محل وجود ندارد.همچنین قیمت های ثبت شده در سایت به تومان می‌باشد.

 

ماده 4:ارسال سفارش‌ها از طریق شرکت ملی پست ایران انجام می‌گیرد و هزینه سفارش فقط به‌صورت آنلاین قابل پرداخت است. بدیهی است کالا در همان روز کاری یا در روز کاری بعد به پست تحویل داده و ارسال می‌شود. گفتنی است هر‌گونه تأخیر و کم‌کاری از سوی شرکت پست در ارسال سفارش قابل‌پیگیری است.

همچنین مشتریان می‌توانند روند ارسال سفارش را در سایت پست جمهوری اسلامی از طریق کد رهگیری مرسوله که در حساب کاربری ثبت شده، پیگیری کنند

 

ماده 5: چنانچه کالای خریداری‌شده با محصول ارسالی برای مشتری مغایرت داشته باشد، در صورت هرگونه اشتباه از سوی فروشگاه، کالای ارسالی بدون تحمیل هیچ‌گونه هزینه‌ای به مشتری، مشروط به اطلاع در 24 ساعت اولیه و ضمن اینکه کالا کاملا سالم باشد تعویض خواهد شد.

امتیاز دادن به این صفحه page