نوع پوست شما نرمال است

با انجام آزمون تشخیص نوع پوست، شما پوستی نرمال دارید. بهترین حالتی که یک پوست میتونه باشه، همینه. پوست شما نه خشکه و نه چرب. و این عالیه😍

توی پوست معمولی اگه جوش هم ایجاد بشه سریع رفع میشه. و خیلی خوبه که تقریبا پوستی یک دست صاف دارین. اما باید بدونین که پوست معمولی یا همان نرمال هم نیاز به مراقبت داره. حالا چرا؟ چونکه این نوع پوست معمولا زودتر آثار پیری رو در خودش نشون میده.شما باید از محصولاتی برای مراقبت از پوست خودتون استفاده کنین که از این پیری زودرس جلوگیری کنه.

محصولات آبرسان بهترین انتخاب برای شروع روتین شما محسوب میشه. این محصولات میتونه سرم صورت، انواع کرم، یا بمب‌های آبرسان که شما به ماسک ورقه ای میشناسین باشه. داشتن یک روتین آبرسان مناسب باعث جلوگیری از پیری زودرس برای پوست معمولی میشه.

در ادامه بهترین محصولاتی که توصیه میشه در روتین پوستی خودتون قرار بدین، معرفی شده.

ما میدونیم کدوم آبرسان یا محصول مناسب شماست؛ چون نیاز پوستتون رو تشخیص دادیم. بهترین محصول اونی هست که مناسب پوست شما باشه.❤️

بهترین محصولات برای روتین پوست نرمال

پوست نرمال چه پوستی است؟

شاید اصلن بپرسین، پوست نرمال یعنی چه؟ پوستی که معمولا ی دست صاف هست؛ یا اینکه میزان چربی و خشکی پوست در حد معمولی باشه، پوست نرمال شناخته میشه. با توجه به آزمون تشخیص نوع پوست، پوستِ شما نرمال و معمولی است. در ادامه به ویژگی‌های پوست نرمال هم می‌پردازیم.

 

دلایل به وجود آمدن پوست نرمال یا معمولی چیست؟

اولین دلیل، خوش‌شانسی شماست! در کنار این خوش‌شانسی، عوامل ژنتیکی هم تاثیر زیادی بر نوع پوست شما و نرمال بودن پوست داره.

 

پوست نرمال و معمولی به همراه روتین پوست نرمال

برای مراقبت از پوست نرمال چه کنیم؟

درسته که پوست معمولی ممکنه شمارو کمتر اذیت کنه؛ اما نباید مراقبت از پوست نرمال و معمولی رو فراموش کنیم. این نوع پوست خیلی سریع‌تر ممکنه دچار پیری زودرس بشه. برای جلوگیری از این مشکلات، داشتن یک روتین پوست نرمال یک امر ضروری محسوب میشه. البته اگر آینده زیبایی و سلامت پوست شما براتون اهمیت داره. 

برای مراقبت از پوست نرمال، آبرسان‌ها اولین و بهترین‌ها به شمار میان. در قسمت بالای همین محتوا، بهترین محصولات برای روتین پوست نرمال یا معمولی معرفی شده. این محصولات اکثرا آبرسان‌های قوی هستند و رطوبت پوست شما رو حفظ میکنن. از ماسک‌های ورقه ای صورت در روتین پوست نرمال غافل نشین!

 

نتیجه گیری پوست معمولی یا نرمال

الان که نوع پوست خودتون رو میدونین و خوشحالین از این که پوستی معمولی و نرمال دارین؛ یا اینکه از خشکی پوست یا چربی پوست رنج نمی‌برین. بهتره به فکر آینده‌ی زیبایی و سلامت پوست خودتون هم باشین. یک روتین پوست نرمال، برای مراقبت از پوست میتونه حال خودتون و پوستتون رو چند برابر بهتر کنه. ما با آزمون هوشمند تشخیص نوع پوست، هم نوع پوستتون رو گفتیم و هم بهترین روتین مناسب شما رو معرفی کردیم. الان دیگه وقت شماست که اقدام کنین.

پوستتو دوست داشته باش❤️

5/5 - (1 امتیاز)