با این قیمت دلار!!! قیمتایی که الان توی سایت میبینین تکرار نشدنی هستن! پس فرصت رو از دست نده تا تموم نشده

ماسک صورت

ماسک صورت به موادی می‌گویند که برای بهبود سلامت و زیبایی پوست، روی صورت قرار می‌دهند. حتما در شبکه‌های اجتماعی بلاگرها و سلبریتی‌ها را دیده‌اید، موقع گذاشتن ماسک صورت عکس و فیلم خود را منتشر می‌کنند. ما اینکار را تحسین می‌کنیم؛ چراکه گسترش فرهنگ مراقبت از پوست و سلامتی، یک امر پسندیده است.

 

ماسک پوست صورت چیست؟

وقتی اسم ماسک صورت می‌آید، ذهن همه به سمت ماسک‌های خانگی می‌رود. اگر شما فردی باحوصله و زمان اضافی زیاد هستید، می‌توانید طرز تهیه ماسک خانگی را آموزش ببینین. و با ماسک‌های خانگی صورت خود را سرحال کنید.

اما اگر شما زمان کافی برای تهیه یک ماسک صورت خانگی را ندارید، ماسک‌های آماده که در برندهای مختلف و عصاره‌های متنوع، تولید شده است؛ انتخاب مناسبی برای شما می‌باشد.

 

خرید ماسک صورت

برای خرید محصولات مراقبت از پوست، هم می‌توانید به شیوه قدیمی پا به مغازه‌ها و پاساژها گذاشته تا پس از صرف زمان بسیار، ماسک مدنظر خود را خرید کنید. اما امروزه فروشگاه‌های آنلاین جایگزین آن مسیر طولانی شده‌اند. شما در فروشگاه ماسک تو، با انتخاب محصول مدنظر خود در اولین فرصت آن‌را درب منزل تحویل می‌گیرید.

 

قیمت ماسک صورت

قیمت این ماسک‌ها برای مراقبت از پوست، به نسبت کارایی و عملکردی که دارند بسیار با صرفه هستند.در واقع شما چندبار می‌توانید از یک ماسک صورت استفاده کنید. درحالی‌که این مبلغ، بسیار کمتر از یک بار فیشیال صورت در مراکز زیبایی است. ما در فروشگاه ماسکِ تو با تنوع بالای face mask افتخار عرضه با قیمتی مناسب را در برندهای مختلف داریم.

 

چگونه بهترین ماسک صورت مناسب خودمان را خرید کنیم؟

در خرید محصولات مراقبت از پوست، بهترین انتخاب، انتخابی است که مناسب پوست خودتان باشد. یعنی ابتدا با تشخیص نوع پوست متوجه نوع پوست خود شده، و دقیقا متناسب با نوع پوست و نیاز پوستی خودتان خرید کنید.

ماسک های ورقه ای هم یکی از انواع ماسک‌های مراقبت پوستی است که استفاده آسان‌تری دارد. اگر با ازمون تشخیص نوع پوست، از نوع پوست خود مطلع شدید، می‌توانید پک ماسک ورقه ای مناسب پوست خودتان را از ماسک تو تهیه کنید. البته در امر خرید، مشاوران ماسک تو آماده راهنمایی به شما هستند.

 

انواع ماسک صورت

در ادامه برای هرنوع پوست، ماسک مناسب خود را معرفی می‌کنیم، تا انتخابی راحت‌تر داشته باشید.

 

ماسک صورت برای پوست چرب

اگر شماهم پوستی چرب دارید، غدد چربی‌ساز شما بیش از اندازه چربی تولید می‌کنند. پس شما برای مراقبت از پوست خود نیاز به محصولاتی دارید که چربی پوست شما را کنترل کند. همچنین با پاکسازی عمیق منافذ پوست باعث جلوگیری از ایجاد جوش روی صورت شود. ماسک‌هایی که در ترکیبات آن از جو و عسل استفاده شده است، انتخاب مناسبی برای پوست چرب می‌باشد.

ماسک صورت برای جوش‌های صورت

جوش‌های صورت، از التهابات پوستی به‌شمار می‌آیند که بسیاری از ما آن‌را تجربه کرده‌ایم. اگر شما هم با جوش صورت مواجه می‌شوید، اول از همه به تشخیص یک پزشک متخصص پوست نیاز دارید. راه‌های درمانی برای جو صورت زیاد است، که یکی از آن‌ها استفاده مداوم از ماسک مناسب جوش می‌باشد.

برای جوش صورت، بهتراست از ماسکی استفاد کنید که حاوی خاک رس، سالیسیلیک‌اسید و آلوورا باشد. این عناصر با خاصیت‌ آنتی‌باکتری که دارند، موجب بهبود جوش‌های صورت می‌شوند.

شروع به تایپ کردن برای دیدن محصولاتی که دنبال آن هستید.