با این قیمت دلار!!! قیمتایی که الان توی سایت میبینین تکرار نشدنی هستن! پس فرصت رو از دست نده تا تموم نشده

شوینده صورت چیست؟

شوینده صورت یا همان فیس واش که اخیرا به محبوبیت بسیار بالایی میان عاشقان زیبایی رسیده است، یکی از محصولات بسیار پرفروش و ضروری در روتین پوستی به‌شمار می‌آید. اگر هنوز هم با صابون صورت خود را می‌شویید، باید بگویم دوران آن به اتمام رسیده است. کافیست فقط یکبار از شوینده صورت یا فیس واش استفاده کنید، آن وقت برای همیشه با صابون خداحافظی خواهید کرد.

یکی از دلایلی که باید از صابون به سمت شوینده‌های صورت و یا فوم شستشو کوچ کرد، خشک شدن پوست هنگام شستشو با صابون است. در واقع زمانی که شما صورت خود را با یک شوینده مناسب پوست خودتان شستشو می‌دهید، علاوه بر تمیزی بیشتر پوست شما را برای دریافت مواد مغذی محصولات پوستی مثل ماسک ورقه ای آماده می‌کند.

خرید شوینده صورت

برای خرید شوینده صورت باید به این نکته توجه کنید که حتما متناسب با پوست شما باشد. اگر فیس واشی که استفاده می‌کنید مناسب پوست شما نباشد، ممکن باعث ایجاد حساسیت و یا خشکی پوست گردد.

توصیه ما این است که قبل از خرید فیس واش یا هر نوع محصول مراقبت پوستی، ابتدا به سراغ تشخیص نوع پوست خود بروید. برای اینکار می‌توانید از آزمون تشخیص نوع پوست فروشگاه ماسک تو استفاده کنید.

چگونه بهترین شوینده صورت را انتخاب کنیم؟

برای اینکه بگوییم یک فیس واش با کیفیت و مناسب است، نیازی نیست خشن و قوی باشد. یک شوینده مناسب، باید ملایم باشد تا علاوه بر شستشوی ملایم صورت، باعث حفظ رطوبت پوست شود. و از خشکی پوست جلوگیری کند. برای اینکه متوجه کیفیت فیس واش بشوید، بعد از استفاده با دقت به پوست خود نگاه کنید. اگر شاهد خشکی بیش از حد و کشیدگی پوست هستید، احتمالا از شوینده مناسبی استفاده نمی‌کنید.

تفاوت صابون و شوینده صورت چیست؟

درست است که کارایی این دو یکسان است. اما دقت کنید که صابون خشن است و شوینده پوست ملایم است. در نتیجه توصیه ما استفاده از یک فیس واش به جای صابون است.

فواید شوینده صورت چیست؟

تمام محصولات مراقبت پوستی را باید روی صورت تمیز استفاده کنید. یعنی شوینده صورت در استفاده تمامی آنها نقش دارد. در واقع اگر با استفاده از یک شوینده مناسب صورت خود را تمیز نکنید، مواد مغذی به خوبی جذب پوست نمی‌شوند.

بعد از یک روز طولانی در محیط کار یا خارج از خانه، تنها شستشوی صورت می‌تواند آلودگی‌ها و کثیفی را از روی صورت پاک کند. و اگر این کار با یک فیس واش مناسب انجام گیرد، علاوه بر تمیزی صورت، احساس خوبی کسب خواهید کرد.

عوارض شوینده صورت چیست؟

فیس واش‌هایی که حاوی مواد شیمیایی مثل پارابن، سولفات و الکل هستند، ممکن است باعث ایجاد حساسیت و عارضه‌های پوستی شوند. پس موقع انتخاب محصول، با دقت به محتویات تشکیل دهنده آن توجه کنید.

فوم شستشوی صورت چیست؟

فوم شستشوی صورت یک کف سبک است که روی صورت قرار می‌گیرد. و باعث تمیزی پوست می‌شود. فوم شستشو، با تمیز کردن عمقی منافذ پوست باعث کاهش جوش‌های صورت می‌شود.

ممکن است بپرسید فوم شستشو برای چه نوع پوستی مناسب است؟ دقت کنید که فوم‌ها برای انواع مختلف پوست در فرمولاسیون مختلف تولید شده‌اند. اما اگر شما پوستی چرب و جوشدار دارید، بهترین شوینده برای صورت شما، فوم شستشو است.

خرید فوم شستشوی صورت

برای خرید فوم شستشو برای پوست چرب و سایر پوست‌ها، راه‌های مختلفی وجود دارد. اگر قصد خرید اینترنتی فوم شستشو را دارید، از طریق فروشگاه ماسک‌تو می‌توانید انتخاب و خرید خود را انجام دهید.

شروع به تایپ کردن برای دیدن محصولاتی که دنبال آن هستید.