با این قیمت دلار!!! قیمتایی که الان توی سایت میبینین تکرار نشدنی هستن! پس فرصت رو از دست نده تا تموم نشده

اسکراب صورت چیست؟

اسکراب یا لایه بردار صورت چیست؟ پوست ما برای پاکسازی و لایه برداری نیازی به ماده  خاصی ندارد. اینکار به صورت خودکار توسط پوست انجام می‌‌شود! پس اسکراب و لایه بردار صورت چه کاری انجام می‌دهد؟ در واقع با استفاده از اسکراب صورت، کار لایه برداری و پاکسازی صورت بهتر و سریع‌تر انجام می‌شود.

خرید اسکراب صورت و لایه بردار

برای خرید اسکراب‌های صورت، بهترین و سریع‌ترین راه، خرید آنلاین است. ما در فروشگاه ماسک تو، با تنوع بالا شما را در خریدی دلچسب و البته با قیمت مناسب، همراهی می‌کنیم.

قیمت اسکراب صورت و لایه بردار صورت

قیمت این محصولات با توجه به عملکرد موثری که دارد، مناسب و به‌صرفه محسوب می‌شود. البته ما در فروشگاه ماسک تو، به دلیل واردات مستقیم قیمت‌های به‌صرفه‌تری را ارائه می‌دهیم. همچنین اصالت محصولات را تضمین میکنیم تا شما عزیزان خریدی امن را داشته باشید.

 لایه بردارها چه کاری انجام می‌دهند؟

اسمش روی محصول است! لایه بردار! استفاده از این محصولات به لایه برداری از پوست مرده صورت کمک می‌کند. این امر باعث جوانی پوست صورت می‌شود. پس اگر به دنبال زیبایی و جوانی صورت هستید، از یک لایه بردار مناسب استفاده کنید.

فواید استفاده از اسکراب و لایه بردار

خاصیت‌های لایه بردار، به نحوه درست استفاده از آن هم بستگی دارد. همچنین محصول مدنظر باید متناسب با پوست خودتان انتخاب شود. در ادامه به برخی از خواص لایه بردار صورت اشاره میکنیم:

  • پاکسازی صورت سلول‌های مرده پوست
  • لایه برداری از صورت و ایجاد سلول جدید پوست منجر به جوانی پوست می‌شود.
  • اگر پوست شما دچار جوش‌های سرسیاه و سفید می‌شود، لایه بردارها به ازبین بردن این جوش‌ها کمک می‌کنند.
  • شادابی و درخشندگی پوست
  • کمک به آبرسانی پوست

بهترین اسکراب صورت برای لایه برداری

چگونه بهترین لایه بردار را برای صورت انتخاب کنیم؟ اول از همه باید نوع پوست خود را بدانید. سپس به سراغ لایه بردار و سایر محصولات مراقبت از پوست متناسب پوست خود بروید. بهتر است از یک روتین مناسب برای مراقبت از پوست استفاده کنید که اسکراب هم یکی از قسمت‌های آن باشد. و حتما برای آبرسانی به پوست از یک محصول مناسب، مانند ماسک ورقه ای بهره بگیرید.

مجموعه شستشوی صورت، آبرسانی، لایه برداری و…به جوانی و زیبایی شما کمک می‌کند.

شروع به تایپ کردن برای دیدن محصولاتی که دنبال آن هستید.